Page 1 of 212»
Forum » Tehnička podrska » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Admin Offline
162 posta
Reputacija: 29
Pokloni: 29
Administrator
Datum: Nedelja, 2015-10-18, 6:10 PM | Post # 1
Kao sto i sam naslov kaze predlozite izmenu ili nas samo pohvalite. Nekima se nije dopala nova izmena pa ih molimo da opisu sta im konkretno smeta,gde ne mogu da se snadju a mi cemo se potruditi da izadjemo u susret kako mozemo. Hvala.

Ne obracajte paznju na coveka iza zavese.
eduardooo Offline
2 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Vip
Datum: Nedelja, 2015-10-18, 8:33 PM | Post # 2
Zasto se ne vidi u desnim komentarima koji su film-seriju komentarisali nego
treba klikati otvarati da bi vidio o kojem filmu -seriji je komentarisano a nesvidja mi se ni Font koji ste postavili za komentare i popularno tako ima grdna velika slova.

Dobro bi bilo da ima vise boja beckgrounda

Cover slika uzasna nevidi se od boje -zasto boja preko covera na zaglavlju i na dnu ?

Glavni fontovi mi se uopste ne dopadaju

Ostalo mi je sve okk.

ne zamerite mi

pozdrav za sve :)

eduardooo
Admin Offline
162 posta
Administrator
Datum: Nedelja, 2015-10-18, 9:52 PM | Post # 3
Quote eduardooo ()
Zasto se ne vidi u desnim komentarima koji su film-seriju komentarisali nego treba klikati otvarati da bi vidio o kojem filmu -seriji je komentarisano

Od sada se vidi naslov filma/serije.

Quote eduardooo ()
a nesvidja mi se ni Font koji ste postavili za komentare i popularno tako ima grdna velika slova.
Pa nisu tako velika, to su specijalna slova tj slova dizajnirana posebnim kodovima i samim tim su unikatna tako da ih necemo menjati .

Quote eduardooo ()
Dobro bi bilo da ima vise boja beckgrounda

Uzece se u obzir predlog,dodacemo tamnije boje za ljubitelje mracnih pozadina.

Quote eduardooo ()
Cover slika uzasna nevidi se od boje -zasto boja preko covera na zaglavlju i na dnu

Imate izbor za sada od 3 boje. Kada promenite u crveno ili narandza menja se i boja covera u tamniju .

amigo Offline
1 post
Korisnik
Datum: Petak, 2016-01-01, 9:55 AM | Post # 4
prvo pohvala a onda molba.da li je ikako moguće da postavite onu crnu traku iaspod slova?na kompu još i vidim ali kad prebacim na tv.pola toga ne stignem pročitat.malo me vid zeza.hvala!

bar se nasmješi kada me vidiš ostani ...............
Admin Offline
162 posta
Administrator
Datum: Petak, 2016-01-01, 8:08 PM | Post # 5
amigo, tema o plejeru se nalazi na ovom linku http://onlinebioskop.ucoz.net/forum/7-39-1
Sto se toga tice, ne mozemo da postavimo crnu traku ali na dosta filmova postoji alternativni plejer videomega koji ima crnu pozadinu. index

herbert Offline
6 postova
Pokloni: 1
Korisnik
Datum: Subota, 2016-01-16, 0:29 AM | Post # 6
Pozdrav i pohvala za dosadašnji rad hi
Nemam nijednu zamerku na dizajn sajta ali imam jedan predlog ili tačnije pitanje (možda i pravim previd);
Da li je moguće da se pored opisa filma ili gde već, nekako ubaci i trajanje filma kako bi se izbeglo startovanje plejera?
To ponekad može biti od velike važnosti pri odabiru, recimo u nekim sitnim satima okac
Unapred hvala na odgovoru.
Profil Cover
Admin Offline
162 posta
Administrator
Datum: Subota, 2016-01-16, 4:03 PM | Post # 7
herbert, mozda u nekoj daljoj buducnosti. Mozda predlog vama izgleda kao sitna stvar za napraviti ali itekako je potrebno mnogo kodiranja.   smile

Rizla98 Offline
1 post
Korisnik
Datum: Petak, 2016-02-05, 11:46 AM | Post # 8
Sve najbolje :D
Sauer Offline
1 post
Reputacija: 1
Vip
Datum: Ponedeljak, 2016-02-22, 12:33 PM | Post # 9
Ova je strnaica jako dobra no nešto bi predložio ako već netko prije mene nije to predložio.
Predložio bi da se uvede premium.Tako da tko želi plati i da ima bez reklam i to sve u JWplayeru.Premim da ne bude skup da si mnogi mogu priuštiti.Tako bi pomogli radu ove stranice a i uživali bez reklama. hvala

"Sad uviđam: gubiti je strašno samo tako dugo dok se ne izgubi sve, jer gubiti malo donosi žalost i suze; i dok god možemo na preostalom mjeriti veličinu izgubljenog, teško nam je, ali kad jednom izgubimo sve, onda osjetimo lakoću za koju nema imena, jer to je lakoća prevelikog bola. - Lagan sam, lagan da poletim!''
Admin Offline
162 posta
Administrator
Datum: Ponedeljak, 2016-02-22, 5:21 PM | Post # 10
Sauer, nema potrebe za tim,sajt se vec finansira od reklama a video sadrzaj ce se kod nas uvek gledati besplatno i bez registracije.

LazniPekmez Offline
8 postova
Reputacija: 2
Korisnik
Datum: Utorak, 2016-02-23, 5:59 PM | Post # 11
Meni je ok,jes da sam novi clan,od pre par dana, pa nisam kardiovaskularno upucen o prijasnjem kozmetickom izgledu ali ovo sada sto vidim je sasvim ok.Pregledno,nema nabacanim tema kao na pijaci,filmovi ok,igrice su valjda ok,sta znam...sve najbolje u godinama koje predstoje za sajt i ekipukoja realizuje ovaj simpaticni program :)
_Ghost_ Offline
17 postova
Reputacija: 1
Vip
Datum: Petak, 2016-04-22, 6:49 PM | Post # 12
Sve pohvale za naporan rad, izobilje fimova i serija i zaista lep nov, svež izgled...
Ono što mi se ne sviđa: Naslovna stranica se sastoji od "POPULARNO", "TRENUTNO SE GLEDA" i  "NOVO BIOSKOP",  čini se da na  početnoj strenici treba da bude neki prepoznatljiv logo, kao na stranici "Forum", koji više izgleda kao prava naslovnica, a ispod  tog loga krupnom slovima sve ono što se nalazi kao na traci: FORUM, SERIJE FILMOVI ANIME....Tako da da na naslovnoj stranici nema te trakice(sa  podnaslovima) a na ostalim ima...
Što se tiče sadašnje naslovnice njih bi podelio u : poularne i nove filmove u zaglavlju filmova, popularne i nove serije u zaglavlju serija itd... Tako bi sve bilo klasifikovano gde pripada....E,  sad da li je to sve uopšte moguće to je već druga tj tehnička stvar....  pozz.

Added (2016-04-22, 7:49 PM)
---------------------------------------------
Ja više nemam zamerki , odlično .... Bravo!

Хоћемо Руску Војну Базу У Мексику
Profil Cover
Admin Offline
162 posta
Administrator
Datum: Petak, 2016-04-22, 8:30 PM | Post # 13
_Ghost_, Sajt je nesto kao kuca, uvek ima da se radi ali za sada je ovako ok  ty

JKV Offline
1 post
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 2016-07-21, 3:16 AM | Post # 14
Pohvala: pregledan layout, diskretan background - lepo skockan css.
Igrutin Offline
1 post
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 2016-07-21, 11:25 PM | Post # 15
Odličan vam je redizajn uvek je dobro raditi na tome, font i boje su skroz cool.
Zameram vam samo par sitnica, a to su preglednost i bilo bi dobro  da kategorije za filmove budu preglednije a ne u posebnom meniu i brojač stranica na dnu se ne isčitava svuda, kako bi se dinamičnije orijentisali na stranici.

Hvala i samo napred.

Poruku je menjao-la Igrutin - Cetvrtak, 2016-07-21, 11:28 PM
Forum » Tehnička podrska » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Page 1 of 212»
Search: