Page 1 of 11
Forum » Tehnička podrska » Vaši problemi vezani za bioskop » Opsta uputstva za gledanje i ostalo
Opsta uputstva za gledanje i ostalo
Admin Online
161 post
Reputacija: 29
Pokloni: 30
Administrator
Datum: Subota, 2015-07-25, 7:34 PM | Post # 1
Ukoliko vam video ne krece a ucitava i to traje beskonacno potrebno je da ocistite kes i kolacice na svom java programu. Idete na start i pronadjete java aplikaciju.Pod tabom general kliknite na setings.Pri dnu kliknite na delete files i onda ok.

Pitanja i odgovori: 01. ne mogu pokrenuti video, trazi da instaliram javu? pogledaj kompletan tutorial kako to uraditi: link

02. instalirao sam javu ali i dalje ne mogu pokrenuti video? aktiviraj javu klikom na ikonicu u adress bar-u.

03. trazi mi da potvrdim gkplugin, da li je bezbedan? gkplugin je apsolutno bezbedan i ne distribuira bilo kakav virus.

04. video nije ispravan ili se prevod ne uklapa, da li da prijavim na vasoj facebook stranici? ne, neispravan video se prijavljuje na samom sajtu. ispod svakog filma imate link za prijavu.

05. Kada ce nova epizoda ili film? Na ovo pitanje ne dajemo odgovor jer odgovor mozete pronaci na IMDB.com.

06. kada ce film iz 2015 godine (film koji se nije jos pojavio) ? na ovo pitanje jednostavno nemamo odgovor, razumljivo.

07. video je neispravan, prikazuje text: file invalid or deleted? video je obrisan sa hosting servera. prijavite video kako bi admin promenio link.

08. da li mozete da iskljucite reklame? ne. to je jedini nacin za pokrivanje ogromnih troskova a ujedno sajt je besplatan za sve vas,ali registrovani korisnici ih ne vide.

09. sta je vip account i sta dobijam time? vip account-u se ne prikazuju bezbednosni kodovi ili security captcha.

10.kako mogu dobiti vip? angazovanjem oko dodavanja sadrzaja. moze i donacijom na ziro racun sajta koji dobijate u inbox za sada.

11. video se previse sporo ucitava? to ne zavisi od nas. ono sto je do nas jeste ucitavanje samog sajta. kada kliknete na play, pravite konekciju sa hosting serverom i u zavisnosti kako taj server radi tako ce se i ucitavati video.

12.kako mogu postati administrator ili moderator sajta? angazuj se na dodavanju sadrzaja ili videa. pored toga sto dobijas vip account bices zapazen od strane administratora. bices prvom prilikom kontaktiran putem mail-a ili na fb.

13. kako da ocistim cache iz racunara? na 2 nacina. prvi je ctrl+shift+delete a drugi pomocu ccleaner-a, jednostavan je za koriscenje. link: http://www.filehippo.com/download_ccleaner

14. kako mozemo pomoci u odrzavanju sajta? dovoljno je prijaviti neispravan video. to je jedini nacin da pomognete sebi i ostalima da im svaki video bude ispravan. mi ne mozemo svaki dan proveriti svaki video. to ocekujemo od svih vas.

15. video se prekinuo na pola i samo se vrti kruzic? to se desava zbog problema sa konekcijom. dovoljno je da se u delicu sekunde prekine veza sa serverom gde se video nalazi i docice do prekida ucitavanja. resenje je da uradis refresh i nastavis tamo gde se prekinulo.

16. zasto kad je video source na primer novamov, nijedan video ne radi? znaci da je njihov server offline. u tom slicaju kompletan video sadrzaj koji se linkuje od njih bice neispravan. obicno se desava da im je server par sati offline a u retkim slucajevima dan - dva. nakon toga ponovo ce sve biti ok.

17.da li mogu i gde da uploadujem film za vas? ibioskop se ne bavi uploadom i savetujemo da to ne radis.

18.kada se ulogujem ne vidim reklame a kada sam kao gost vidim? ulo[censored]ani korisnici ne vide reklame, ako vam smetaju potrebno je da se ulogujete ili kreirate nalog.

19.iskljucio sam adblock ali me i dalje upozorava da jje ukljucen? nakon iskljucivanja adblock-a potrebno je refreshovati stranicu 2-3 puta da upozorenje nestane. moze i pokretanje stranice u novom tab-u

20. nakon nekog vremena dobio sam poruku "you have exceeded the daily download limit for your country"? refresujte stranicu i nastavite tamo gde ste stali

21. cemu sluze 2 verzije filma? jedna verzija moze da ne radi nakon nekog vremena, ili jedna brze ucitava ili je bolji snimak.zato stavljamo 2 verzije pa koja vam odgovara.

22. kada kliknem na play otvori mi se neka druga stranica? u pitanju je reklama koju mozete ugasiti na x u gornjem desnom cosku. Za gledanje vam je neophodna java runtime koju mozete preuzeti ovde: link nakon instalacije jave obrisite cookies: obrisite cookies tako sto idete ctrl+shift+del i obrisete sve tamo. Najbolje vreme za gledanje filmova je u toku dana i iza ponoći, tad’ su serveri najmanje opterećeni. -Svi filmovi imaju prevod, u desnom uglu playera mora da vam piše CC is On. -Ako vam se desi da nemate drugi red prevoda prilikom gledanja preko celog ekrana podesite vašu rezoluciju monitora na default tj recomended 1366x768 ( Desnim kliknom miša na desktopu, pa Properties/Settings, tu povecate) i OK.) -Ako video neće da vam se pusti i piše Video Not Found, Delate, Error, ili stane na nekom delu filma uradite Refresh. Ukoliko ste refresovali par puta a film i dalje ne radi prijavite nam ispod plejera a mi cemo zameniti link. Za gledanje filmova strogo preporucujemo da koristite Mozila Firefox ,Internet Explorer ili Opera pretrazivac. Ukoliko koristite Google dosta filmova vam nece raditi jer taj pretrazivac ne podrzava java program. Takodje je vazno da redovno apdejtujete pretrazivac tj da koristite najnovije verzije kako vam racunar nebi kocio.
Dodaci: 0546673.jpg(37Kb) · 8982214.jpg(21Kb)

Ne obracajte paznju na coveka iza zavese.
jesenka264 Offline
1 post
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Sreda, 2016-11-16, 11:47 PM | Post # 2
Kako da gledam film na drugom ekranu, ne vidim Chromecast?
Luka Offline
163 posta
Pokloni: 27
Administrator
Datum: Cetvrtak, 2016-11-17, 0:46 AM | Post # 3
lele Pa ovo citav elaborat !!
Admin Online
161 post
Reputacija: 29
Pokloni: 30
Administrator
Datum: Petak, 2016-11-18, 9:33 PM | Post # 4
jesenka264, instaliraj ad-on https://chrome.google.com/webstor....ejidimm

Ne obracajte paznju na coveka iza zavese.
Forum » Tehnička podrska » Vaši problemi vezani za bioskop » Opsta uputstva za gledanje i ostalo
Page 1 of 11
Search: