Page 1 of 11
Forum » Zabava » Generalna diskusija » Da znate da je sutra smak sveta,šta biste danas radili? (...)
Da znate da je sutra smak sveta,šta biste danas radili?
Felicity Offline
165 postova
Reputacija: 14
Pokloni: 21
Moderator
Datum: Ponedeljak, 2016-01-25, 3:45 PM | Post # 1
Kada bi saznali da će sutra biti smak sveta,kako bi proveli današnji dan?
Ukratko

Sreća je tamo gde je neko umeo da voli i živeo za svoja osećanja
Profil Cover
strelac Offline
3261 post
Reputacija: 17
Pokloni: 37
Forum Moderator
Datum: Ponedeljak, 2016-01-25, 5:05 PM | Post # 2
Sekirala se zašto sam juče platila porez  biggrin

Profil Cover
delikates Online
3315 postova
Reputacija: 20
Pokloni: 55
Forum Moderator
Datum: Ponedeljak, 2016-01-25, 6:04 PM | Post # 3
Pošto znam da ljubav ne može da bude uništena nekakvim smakom sveta, ja bih kulirala. Spremila bih nekoliko delikatesa za rastanak sa varljivim čulnim iskustvima i čekala nova...

Četiri sporazuma sa sobom: Besprekorno koristi svoju reč. Ništa nemoj shvatati lično. Nemoj stvarati pretpostavke. Uvek učini sve što možeš.
Profil Cover
Dzeri Offline
8 postova
Reputacija: 2
Pokloni: 3
Vip
Datum: Cetvrtak, 2016-01-28, 12:28 PM | Post # 4
Spavao bih! 
Prespavam docek Nove godine, sto da ne i smak sveta.

Poruku je menjao-la Dzeri - Cetvrtak, 2016-01-28, 12:29 PM
LazniPekmez Offline
8 postova
Reputacija: 2
Pokloni: 1
Korisnik
Datum: Ponedeljak, 2016-02-22, 4:57 PM | Post # 5
Hm,mislim da bih jeo pasulj od juce i pozvao Dzejms Bonda da sredi stvar je sutra nikada ne umire prije prekosutra onda bih ladno docekao sutra i jeo isti taj pasulj od juce i onda bih opet okrenuo dobro poznati broj telefona koji se nalazi u dnu tv ekrana i pitao kako vasa baba mjenja opanke svake srijede a meni nece da dodje da mi zavrne jednu obicnu sijalicu marke pregorila,eto tako je bilo a taj smak sveta je bio pre par dana ali niej imao neku veliku piplmetar gledanost,tako da mi je nesto mrsko da ustanem i pogledam kroz prozor u taj kraj koji neizbezno dolazi kao grip i poderane carape u priobalnom podrucju razuma,eto tako bih ja :) Ili bih pricao na aramejskom citav dan,vidjecu sta je bolja opcija.
sendi5 Offline
1815 postova
Reputacija: 0
Pokloni: 5
Vip
Datum: Sreda, 2016-09-21, 8:23 PM | Post # 6
bila sa voljenom osobom

Sendi...
Profil Cover
Forum » Zabava » Generalna diskusija » Da znate da je sutra smak sveta,šta biste danas radili? (...)
Page 1 of 11
Search: